Прес-центр компанії

Перший секс після пологів

Перший раз після пологів

Чесно кажучи, секс після пологів, точніше підготовка до нього, нагадують збори бувалого спецназівця.
По-перше, необхідно скласти детальний план і відповісти на кілька актуальних запитань: коли можна, коли безпечно, коли вже нарешті наїсться і засне дитина, а коли тепер він засне, а тепер?
По-друге, доводиться пропрацювати над страхами. Основний з яких, чи не буде мені боляче або навпаки невідчутно.Читати →

7 найкращих способів зберегти сили для вечірнього сексу

Как сохранить силы для вечернего секса - пара в постели

Ви коли-небудь відчували себе занадто втомленими для сексу? У багатьох з нас так іноді буває. Національна організація дослідження сну (США) провела опитування, в ході якого з’ясувалося, що 25% респондентів не бажають інтимної близькості через перевтому.Читати →

Чи є смазки для сексу і секс-іграшки безпечними для використання під час вагітності?

безопасными для использования во время беременности

Як часто Ви задавалися питанням, чи безпечні секс-іграшки під час вагітності? Але обговорювати ці кумедні маленькі гаджети з вашим гінекологом або акушеркою може бути трохи … незручно. Тому ми поставили самі незручні питання, які можливо ви соромилися запитати, секс-терапевта Сандрі Карон (доктор філософії, терапевт, який спеціалізується на сексуальності, автор і професор людської сексуальності в Університеті штату Мен).
Читати →

Порівняльна таблиця лубрикантів

У цій статті ми зібрали питання, які найбільш часто хвилюють клієнтів, по використанню лубрикантів для сексу на водній, масляній та силіконовій основі. Для наочності ми об’єднали цю інформацію в загальну таблицю.

Дані є узагальненими, тому ми нагадуємо, що мастила Eska не містять в своєму складі гліцерину, продуктів нефтіхіміі і інших негативних складових. Раніше ми вже писали про те, чому лубрикант без гліцерину краще.

Читати →

Як займатися анальним сексом? Реальна історія від клієнта

8 советов как заниматься анальным сексом

В інтернеті є багато інформації про те як правильно займатися анальним сексом, як до нього готуватися і як отримувати від цього задоволення. В основному статті написані або від третьої особи або жінками. Я ж хочу поділитися своїм досвідом, розповісти історію як бачить цей процес чоловік.

Я вважаю, що чогось нового і незвіданого більше хочеться пробувати мужику – всетаки ми дослідники, завойовники, мисливці)) Це я веду до того, що шукати і відкривати нове в ліжку зі своєю партнеркою – це завжди цікаве заняття. Анальний секс – не виняток. Тут як з риболовлею: потрібно вибрати день, щоб була хороша погода, місце, час, приготуватися: взяти снасті, підготувати вудку, прикорм). Ціла історія. І, знову таки як і з риболовлею, ти можеш ніфіга не з зловити.

Читати →

Як урізноманітнити сімейні відносини: масаж

Чи вважаєте, що тільки в вашому житті настав період «сексуальної нудьги»? На жаль, але в більшості пар переважають ледачі заняття любов’ю, без проблем з приводу різноманітності поз і інших моментів, які могли б значно скрасити їхнє інтимне життя. Однак, при необхідності, змінити дану ситуацію досить просто, головне – бажання.

Читати →

Акція: 1+1

Ми проводимо акцію: – 100 грн на другий лубрикант в замовленні. Пропозиція дійсна до кінця  2019 р.
Так само є знижка для постійних клієнтів -10% за промокодом. Як дізнатися промокод: після оформлення першого замовлення на протязі 30 днів вам на пошту або смс прийде повідомлення з назвою промокода. Цей промокод ви зможете активувати при наступному замовленні.

Як підібрати змазку для сексу?

Натуральная смазка/лубрикант для секса Ёska

Інтимна змазка для сексу, або лубрикант – це справжній вихід для тих, хто має проблеми з виділенням природного вагінального секрету. Дуже часто це трапляється під час годування грудьми або під час вагітності. Але як вибрати правильний варіант?
Читати →

Інтимні стосунки після пологів ✓ Мастило для сексу Ёska

Народження дитини – це величезне щастя, як для чоловіка, так і для жінки. Але ось ейфорія народження дива проходить, і молоді батьки стикаються зі звичайними буденними проблемами – кольки, памперси, недосип і інше.

Читати →