Що таке секстинг

Хоча б раз у житті кожен з нас відправляв пікантне повідомлення або еротичне фото своїй половинці 😍

Секстинг — це класний інструмент, який допоможе парі підтримувати відносини на відстані і трохи підігріти пристрасті. Або ж розважитися з незнайомцем! Насправді, у нього немає правил, але є загальні рекомендації, які допоможуть провести час максимально безпечно і приємно …

🌺Виберіте безпечне і естетичне місце для флірту. Громадський туалет або робоче місце в офісі – не найкращий варіант. Пожалійте колег і партнера, раптом у них більш тонка душевна організація?

🌺 Якщо ви не впевнені в людині, якій відправляєте свої фото або просто хочете зайнятися секстінгом анонімно, намагайтеся робити гарячу фотосесію без обличчя. Незнайомець з додатку для знайомств може скористатися нею не за призначенням. Навіщо вам ці неприємності? А ще згадайте, що свої справжні імена теж краще не озвучувати.

🌺Не зберігайте листування і фотографії, а ще подбайте про безпеку своїх пристроїв. У сучасному світі зберегти конфіденційність персональних даних непросто. Пам’ятайте про це!

🌺Накаляйте атмосферу поступово … Почніть з легкого флірту в листуванні, а потім переходьте до відвертих фото. Коли контакт буде налагоджений, а градус почне підвищуватися, можна перейти до відеозйомки. Якщо відразу почати з «десерту», ​​інтерес швидко пропаде у обох.

🌺Забудьте про алкоголь. Він навряд чи допоможе розслабитися, а ось перейти межу з його допомогою легко. Краще відкиньте усі зайві думки, створіть потрібну атмосферу і отримаєте задоволення разом!

І не забудьте про Ёska

Tags:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

0