Перший секс

Мало хто може похвалитися ідеальним першим сексом … Чи згодні? 🤓

Це може бути перший раз в житті, а може бути і перший раз саме з цим партнером! Як зробити так, щоб все пройшло гладко в прямому сенсі слова?

💋 Подбайте про атмосферу

Це особливо важливо для дівчаток, адже для них секс починається задовго до моменту проникнення. Приємна атмосфера допоможе розслабитися і віддатися почуттям, тому краще подбати про час і місце заздалегідь.

💋Пом’ятайте про контрацепцію, стоп-слово та гігієну

Сьогодні складно бути не в курсі таких зрозумілих умов як чисте тіло і контрацептиви, однак не всі в пориві пристрасті дотримуються їх. А адже недотримання таких простих правил призводить до захворювань, небажаної вагітності та відсутності задоволення від процесу.

І ще варто домовитися про стоп-слово, щоб перервати процес, якщо комусь захочеться «пригальмувати», та й в принципі розуміти, що будь-який партнер має право в будь-який момент «зійти з дистанції».

💋Візьміть на побачення лубрикант

Іноді сильне бажання або недосвідченість грає з нами злий жарт і організм не готовий виділити необхідну кількість змащення. Щоб уникнути неприємних відчуттів і незручності краще використовувати якісний лубрикант для максимального комфорту і задоволення 🍃

Любити простіше з Ëska

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

0