Перший секс після пологів

Чесно кажучи, секс після пологів, точніше підготовка до нього, нагадують збори бувалого спецназівця.

По-перше, необхідно скласти детальний план і відповісти на кілька актуальних запитань: коли можна, коли безпечно, коли вже нарешті наїсться і засне дитина, а коли тепер він засне, а тепер?
По-друге, доводиться пропрацювати над страхами. Основний з яких, чи не буде мені боляче або навпаки невідчутно.

Не важливо, які позаду пологи, перші, другі або п’яті, відновлювати інтимні стосунки однаково тривожно. На більшість питань відповіді знаходяться у фахівців. І, насправді, радісно, ​​що жінки не соромляться запитати у свого гінеколога або сексолога про те, як розумно підійти до сексу після пологів, щоб не надто квапити події, але і не відмовляти собі і коханій людині в приємні моменти близькості. Як правило, критерію два – якщо післяпологові виділення закінчилися, а бажання і потяг до партнера з’явилися, то жінка цілком готова.

Є лише один нюанс – після пологів і в період лактації природної вагінальної змазки може не вистачати. Це обумовлено гормональними змінами в організмі жінки, зокрема, недоліком естрогенів. Фахівці рекомендують не скупитися на додаткову лубрікацію. У сексологів навіть афоризм такий є: багато мастила не буває.

Хороший лубрикант вирішує відразу кілька питань: він полегшує проникнення, пом’якшує відчуття, якщо після пологів залишилися шви або тріщинки, і значно скорочує час прелюдії. На жаль і ах, час на інтим у молодих батьків часто дуже обмежений.

Що важливо знати про лубриканти – після пологів і в період грудного годування змазка повинна бути тільки натуральною. Це аксіома. Можна вибирати на масляній або водній основі, що подобається більше. Але ні в якому разі не на силіконовій. Саме тому більшість аптечних мастил не найкращий варіант, навіть не дивлячись на відносну доступність їх ціни. Для першого сексу після пологів ідеально підходить лубрикант на водній основі з органічними екстрактами ромашки і насіння льону «Ёsка». З нею неможливо переборщити. Не страшно, а навіть і корисно, якщо вона потрапить на шкіру, слизові або в рот.

І маленьке занудство на закінчення. Всі, звичайно, це знають, але я нагадаю – відсутність менструації під час лактації не є методом контрацепції. Навіть для самого першого сексу після пологів необхідний хороший якісний презерватив. Якщо презерватив з латексу – змазка повинна бути тільки водна. Лубрикант на масляній або тим більше силіконовій основі може пошкодити латекс і забезпечити вкрай оригінальний сюрприз. Для поліуретанових презервативів підходять лубриканти і на масляній основі. Силіконовий лубрикант взагалі краще викинути.

Ну і оргазмів всім. Після пологів вони яскравіше, головне – практикувати!

Tags:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

0
Уведомить о наличии Мы сообщим вам, когда товар появится на складе. Пожалуйста, оставьте свой действующий адрес электронной почты ниже.