Як підібрати змазку для сексу?

Інтимна змазка для сексу, або лубрикант – це справжній вихід для тих, хто має проблеми з виділенням природного вагінального секрету. Дуже часто це трапляється під час годування грудьми або під час вагітності. Але як вибрати правильний варіант?

Види інтимних змазок

 

Асортимент гель-змазок для сексу в даний час досить широкий:

Але за складом лубриканти можна розділити на три групи – водні, масляні і силіконові. Давайте ж розберемося, які краще.

Як підібрати інтимну змазку для сексу

Отже, лубриканти на водній основі коштують дешевше інших. Вони універсальні та підходять до будь якого сексу. Їхній головний мінус – лубрикант може висохнути під час довгого статевого акту. Для комфортної близькості гелі на водній основі слід наносити в великій кількості.

Силіконові змазки довго не висихають, для сексу необхідно взяти зовсім невелику кількість. Крім того, силіконова основа не руйнує латекс, а також може застосовуватися для будь-якого виду сексу, окрім орального. Мінус – у складі таких лубрикантів є багато шкідливих речовин (диметикон, діметіконол, ціклопентасілоксан, ціклотетрасілоксан та ін.), бо вона виробляється виключно с синтетичної речовини, та таку змазку досить важко видалити без залишку.

Що стосується масляних варіантів, їх зволоження хватає на значно більше часу, ніж на водній основі. Можна використовувати для всих видів сексу, у воді та с багатьма іграшками. Але такий лубрикант не можна використовувати з презервативами з латексу.

Ми підготували окрему порівняльну таблицю, де зібрали основні питання. Переглянути ії можна тут.

Інтимна змазка для сексу – правила використання

Інтимна мастило для сексу - правила використання

Загалом, ніяких складних правил щодо застосування лубрікантів немає. Перед близькістю засіб наноситься на зовнішні статеві органи партнерів. Після сексу найкраще видалити залишки лубриканта в душі. Пряма функція – полегшити введення члена в піхву, уникнути натирання і тріщин. На сьогоднішній день змазка, в залежності від складу, може:

Та на останок, необхідно підбирати засіб виключно за своїми відчуттями, адже будь-який компонент лубриканту може викликати алергію. Ще один момент – змазки на основі гліцерину можуть сприяти появі молочниці, тому краще обирати лубрикант без цього компонента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

0