Чи є смазки для сексу і секс-іграшки безпечними для використання під час вагітності?

Як часто Ви задавалися питанням, чи безпечні секс-іграшки під час вагітності? Але обговорювати ці кумедні маленькі гаджети з вашим гінекологом або акушеркою може бути трохи … незручно. Тому ми поставили самі незручні питання, які можливо ви соромилися запитати, секс-терапевта Сандрі Карон (доктор філософії, терапевт, який спеціалізується на сексуальності, автор і професор людської сексуальності в Університеті штату Мен).

Чи є вібратори безпечними у використанні, особливо такі потужні як Hitachi Magic Wand?

Ви можете подумати, що вам потрібно відпочити від використання секс-іграшок, коли ви вагітні, але якщо у вас була здорова вагітність, вам не обов’язково це робити, – каже доктор Карон, – секс-іграшки безпечні для використання під час вагітності, – пояснює вона. «Вібрація від вібратора і скорочення матки, що виникають в результаті оргазму, недостатні для порушення плоду, що розвивається». Якщо у вас вагітність з високим ризиком або будь-які інші ускладнення вагітності, обов’язково порадьтеся зі своїм лікарем або акушеркою, додає вона.

Чи безпечні фалоси під час вагітності?

Фалоімітатори, ті секс-іграшки, які нагадують пеніс, дуже популярні – і вони теж безпечні під час вагітності, говорить доктор Карон. «При необхідності використовуйте лубрикант на водній основі і уникайте больових відчуттів по час використання фалоімітатори».

А як щодо анальних секс-іграшок?

У цьому питанні більш хороші новини для тих, у кого є досвід їх використання:

Просто не забудьте використовувати багато лубриканта для сексу, яка краще підходить для анального сексу, і обов’язково дотримуйтесь правил гігієни під час заняття анальним сексом. «Не вставляйте то, що було в анус, в піхву, – каже вона. «Вам потрібно уникати поширення бактерій, які можуть привести до вагінальної інфекції».

Який правильний спосіб чистки секс-іграшок для профілактики інфекцій?

«Вагітні чи ні, секс-іграшки завжди повинні бути очищені перед використанням, – говорить доктор Карон. Багато іграшки поставляються з інструкціями з чищення, які варіюються в залежності від матеріалу, з якого вони зроблені. Наприклад, прості іграшки з силікону або металу можна кип’ятити протягом 10 хвилин, в той час як іграшки з вібраційними деталями і двигунами не повинні занурюватися в воду; замість цього їх можна очистити антибактеріальним милом і вологою серветкою. І, як ми вже згадували вище, ніколи не вставляйте іграшку в піхву, яка була використана анально – якщо тільки вона не була ретельно очищена після використання в анус.

Чи є мастила безпечними для використання під час вагітності?

Так звичайно. «Мастильні матеріали не тільки безпечні і цікаві у використанні, але дуже рекомендуються для тих жінок, які знаходять своє піхву під час вагітності трохи сухим», – говорить д-р Карон. Можете взяти мастило на основі води або на масляній основі, але пам’ятайте, що масляний лубрикант можна використовувати з презервативом або секс-іграшкою з латексу. «Якщо ви ніколи не використовували мастило, купіть кілька зразків і нанесіть невелику кількість з початку на руку, щоб переконатися, що це не дратує вашу шкіру. Перевірте, що входить до складу лубриканта, адже при використанні вагінально – речовини легко всмоктуються в кров через слизову піхви ».
[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

0
Уведомить о наличии Мы сообщим вам, когда товар появится на складе. Пожалуйста, оставьте свой действующий адрес электронной почты ниже.