Як займатися анальним сексом? Реальна історія від клієнта

8 советов как заниматься анальным сексом

В інтернеті є багато інформації про те як правильно займатися анальним сексом, як до нього готуватися і як отримувати від цього задоволення. В основному статті написані або від третьої особи або жінками. Я ж хочу поділитися своїм досвідом, розповісти історію як бачить цей процес чоловік.

Я вважаю, що чогось нового і незвіданого більше хочеться пробувати мужику – всетаки ми дослідники, завойовники, мисливці)) Це я веду до того, що шукати і відкривати нове в ліжку зі своєю партнеркою – це завжди цікаве заняття. Анальний секс – не виняток. Тут як з риболовлею: потрібно вибрати день, щоб була хороша погода, місце, час, приготуватися: взяти снасті, підготувати вудку, прикорм). Ціла історія. І, знову таки як і з риболовлею, ти можеш ніфіга не з зловити.

Власне поради «рибалки»:

Анальний секс буває не завжди – бувають дні, коли він просто протипоказаний: якщо є проблема з кишечником, геморой, розлад, запор – забудь відразу. Поговори зі своєю партнеркою, дізнайся її настрій, чи цікаво їй.

  • Шукай способи підбиратися до попочке своєї партнерки. Все має відбуватися поступово і не поспішаючи. Звичайно, якщо ти в ліжку з Сашею Грей, ти можеш залетіти в неї і не відчуєш. Але я думаю, у тебе, як і у мене, інша історія.
    Випийте трохи вина, розслабтеся.
  • Поки вона не розслабитися, ні чого не вийде. Зроби їй масаж з маслом: плечі, спина, поперек, стегна, сідниці. Спробуй спочатку завести палець. Стимулюй їй клітор. Як варіант можна зробити кунілінгус і ввести палець їй в анус.
  • Анальний вхід партнерки повинен бути розслаблений і зволожений – тут без змащення ніяк. Можеш використовувати слину – але це жесть – плювати їй в зад при приглушеному світлі – хрін потрапиш)) і на палець – теж не варіант (якщо він недавно побував у неї в попі).

Я використовую анальну змазку для сексу:

  1. якщо з презервативом – то на водній основі, вона класна, але її потрібно додавати
  2. якщо без презерватива – то на масляній основі, вона довше ковзає, має приємний запах
  • А далі як піде – головне – анальний секс не повинен завдавати болю.
  • Оберігатися треба? Кажуть треба, але я не охороняє. У мене постійна парнерша-коханка-дружина-мати дитини – одна улюблена жінка. Якщо все робити плавно і не поспішаючи, без больових відчуттів, то не буде ніяких мікротріщин в анус.
  • Найголовніше – не треба після анала вставляти свій член їй у піхву – можеш занести інфекцію! Обов’язково поміняй презерватив або помий свого товариша з милом (читав що ще є серветки антисептичні, але я їм не довіряю).

Вдалою лову! Цікаво почути твою історію. Напиши в коментарі (анонімно чи ні) з задоволенням прочитаю.

comments powered by HyperComments