Як вибрати лубрикант для сексу?

Інтимна смазка застосовується для того, щоб зробити секс, мастурбацію або гру з сексуальними іграшками більш приємними. Лубрикант допомагає усунути подразнення, біль і некомфортне тертя.

Навіщо використовувати смазку?

Багато хто наївно думає, що лубриканти для сексу створені для тих, кому не вистачає природної смазки. Насправді ж, навіть при ідеальній кількості виділень, гелі здатні значно поліпшити якість інтимних відносин.

У використанні зволожувального гелю немає нічого ганебного, він може бути відмінним доповненням до вашого сексуального досвіду. Ви не повинні соромитися використовувати лубрікант. Багато жінок, у яких виділяється достатня кількість природної вагінальної рідини, також вважають за краще використовувати додаткову змазку для збільшення свого сексуального задоволення. Під час любовних утіх статеві органи обох партнерів повинні бути зволоженими — тільки так обидва зможуть отримати справжнє задоволення від сексу. Саме для цього і створені лубриканти.

Деякі жінки відчувають сухість вагіни, що може спричинити неприємні відчуття або болі під час статевого акту. Кожна людина індивідуальна. Жінки, які годують груддю, приймають ліки (включаючи антигістамінні й антидепресанти), які пережили рак молочної залози та жінки з синдромом Шегрена, також можуть часто відчувати сухість піхви. У цих ситуаціях може допомогти зволожуючий гель.

Види інтимних лубрикантів для сексу

За складом основи, змазки можна розділити на три групи — водні, масляні та силіконові. Давайте ж розберемося, як вибрати інтимну змазку.

  1. смазка на водній основі

    — для початку це найбезпечніше рішення. Вона може бути використана для всіх ваших сексуальних потреб: проникаючого сексу, мастурбації та секс-іграшок. Вибір лубриканта на водній основі також ідеальний для людей з подразненням шкіри або жінок з підвищеною чутливістю піхви, він може застосовуватися з презервативами та іграшками. Його також дуже легко очистити від простирадла чи одягу, він не залишить плям. Хоча гелі на водній основі мають і деякі недоліки. Вони не підходять для сексу у воді / сексу під душем, бо просто змиються. Крім того, часто виникають випадки, коли гель на водній основі необхідно наносити повторно. Так що, якщо ви плануєте займатися марафонським сексом, ми можемо запропонувати вам і інший тип змазки.

  2. лубрикант на масляній основі

    забезпечує відмінне тертя, яке триває довше, ніж при використанні лубріканта на водній основі. Ці масла ідеально слизькі та підходять для мастурбації (руками або іграшками), проникаючого незахищеного сексу і водних ігор. Вам буде потрібна менша кількість смазки, а також скоротиться кількість повторних нанесень. Лубрикант на масляній основі також можна використовувати для еротичного масажу. Інтимні масла не повинні використовуватися з латексними презервативами, оскільки вони можуть пошкодити латекс і привести до його розриву. Зате поліуретанові презервативи відмінно для цього підійдуть. Латексні секс-іграшки також слід тримати подалі від масляного гелю. Проте, це не означає, що ви не можете використовувати секс-іграшки взагалі. Якщо ви вибрали інтимну змазку на масляній основі, то існує багато іграшок, виготовлених з інших матеріалів, таких як жорсткий пластик, сталь і скло.

  3. смазка на силіконовій основі

    також слизька, як і на масляній основі, має тривалий ефект і добре підходить для тривалого сеансу. Силіконовий лубрикант підходить для сексу в воді або мастурбації в душі, оскільки він не так легко змивається. З цієї ж причини вам знадобиться мило і вода, для того щоб змити цю смазка після використання. При необережному поводженні силіконові лубриканти можуть забруднити простирадла. Також суттєвим мінусом цих лубрикантів є те, що у їхньому складі є досить багато шкідливих речовин (ціклопентасілоксан, диметикон, ціклотетрасілоксан та ін.), бо вони виробляються виключно с синтетичних речовин. Силіконові смазки не слід використовувати з секс-іграшками  на силіконовій основі тому, що вони можуть з часом зруйнувати гуму.

Яку смазку вибрати для анального сексу

Анальна змазка необхідна для цього виду сексу, тому що анальний канал не виробляє рідини для найлегшого проникнення. Крім того, щільний м’язовий сфінктер біля входу в задній прохід чинить набагато більший опір, ніж піхва, яка має багато складок і еластичних тканин.

Как выбрать лубрикант

Використання інтимного гелю також може зробити анальний секс безпечніше. Застосування смазки на водній основі знижує ймовірність розриву презерватива при анальному сексі, на відміну від лубрикантів на масляній основі або слини, які таку ймовірність збільшують. Шанси на те, що презерватив зісковзне під час анала, також пов’язані зі смазкою. Нанесення лубриканта на зовнішню сторону презерватива знижує ймовірність його зісковзування.

Як вибрати інтимну змазку — корисно знати

Уникайте смазок, які містять будь-які штучні ароматизатори, барвники, цукор, ефірні олії, додаткові добавки або гліцерин — ви не знаєте, як ваш організм відреагує на ці складники. Особливо, якщо ви вперше користуєтеся штучним лубрікантом. Крім того, натуральність продукту не обов’язково означає, що він для вас краще. Перевірте склад продукту, почитайте відгуки, огляди або проконсультуйтеся з експертом.

Гліцерин — це цукровий спирт, який іноді використовується в смазках. До сих пір немає єдиної думки про те, чи існує зв’язок між гелями, що містять гліцерин, та здоров’ям вагіни. Деякі дані свідчать про те, що змащувальні речовини із гліцерином можуть збільшити ймовірність вагінальних інфекцій, в той час, як інші дійсно виявляють, що гліцерин взагалі не впливає на мікрофлору піхви. Дане питання вимагає додаткових досліджень.

Та іноді в смазках використовується велика кількість гліцерину (та інших подібних з’єднань), щоб забезпечити особливі ефекти — розігрівання або додаткове ковзання. Смазка з високою концентрацією гліцерину може насправді мати негативний вплив на анальну і вагінальну тканини, спричиняючи їх пошкодження і зневоднення. Таке пошкодження не тільки некомфортне, але і може збільшити ризик передачі ІПСШ.

Якщо ви вирішили вибрати гель-змазку на водній основі, спробуйте підібрати ту, яка має кислотність здорового піхви — з pH від 3,8 до 4,5 – щоб запобігти підвищеного ризику бактеріального вагінозу. Анус має більш нейтральний рівень кислотності (pH від 5,5 до 7), тому постарайтеся також підібрати відповідну смазку і для анального сексу.

Деякі лубриканти можуть також містити сперміцидні хімічні речовини, але вони можуть викликати подразнення піхви і тому не рекомендуються для використання. Якщо ви намагаєтеся завагітніти та використовуєте лубрикант, обов’язково купите той, що призначений для зачаття, тому що деякі зволожуючі гелі можуть знизити рухливість сперматозоїдів.
Как выбрать лубрикант Ёska

Болісний секс — застереження

Якщо секс заподіює вам біль, збільшена кількість лубріканту не завжди є рішенням цього питання. Багато захворювань або інфекцій можуть проявлятися больовими симптомами під час статевого акту, особливо при вагінальному сексі. Сюди входять шкірні захворювання, запалення, інфекції, гормональні зміни, травми та багато інших причин. Якщо ви відчуваєте, що болі під час сексу повторюються або посилюються, зверніться до лікаря.

Інтимна смазка для сексу — остаточний вибір

Підбиваючи підсумки нагадаємо, що будь-який засіб необхідно підбирати виключно за своїми відчуттями (якщо вони не суперечать тому, що говорить ваш лікар). Адже будь-який компонент інтимної змазки може викликати алергію. Вирішіть, чого хочеться вам, і підбирайте лубрикант в залежності від своїх бажань!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

0
Уведомить о наличии Мы сообщим вам, когда товар появится на складе. Пожалуйста, оставьте свой действующий адрес электронной почты ниже.