Інтимні стосунки після пологів ✓ Мастило для сексу Ёska

Народження дитини – це величезне щастя, як для чоловіка, так і для жінки. Але ось ейфорія народження дива проходить, і молоді батьки стикаються зі звичайними буденними проблемами – кольки, памперси, недосип і інше.

Але одна з найголовніших проблем – відновлення сексуального життя. За статистикою, в 43 відсотках виникають труднощі. Звичайно ж, пов’язано це з організмом жінки і змінами, які він зазнав. Як же почати сексуальні відносини? І як слід поводитися чоловікові, щоб улюблена знову захотіла близькості?

Коли можна займатися сексом після пологів?

Лікарі ставлять чіткий термін після пологів – мінімум 6 тижнів. Безумовно, після закінчення цього терміну важливо відвідати гінеколога, який дасть добро на відновлення статевого життя. До цього часу повинні припинитися післяпологові виділення. Ні в якому разі не можна займатися сексом, якщо присутні кров’янисті виділення! В результаті можна занести в матку серйозну інфекцію. Найкраще в ці періоди порадувати коханого чоловіка оральними ласками.

Чоловікові, якщо він хоче якнайшвидшого відновлення сексу, необхідно допомогти своїй дружині. Перш за все – дати жінці час на себе перед сном. Посидьте з малюком, а дружина в цей час прийме ванну з ароматною піною. А ще краще – покладіть його спати, щоб дружина могла вразити вас еротичним білизною. Ще один момент – кожній матусі необхідно переключитися на «функцію» дружини. Тому вкрай важливо, щоб у жінки був хоча б годину на себе ввечері.

І ще один момент – частка гумору не зашкодить навіть у сфері інтимного життя. У кожної пари трапляються ситуації, коли секс в розпалі, а дитина заплакала. Або у молодої матусі початок бризкати молоко. Не варто робити з цього трагедію.

Мастило для сексу на натуральній основі в Україні

А що робити з такою проблемою, як біль при сексі? Після пологів у жінки перебудовується весь гормональний фон – на тлі нестачі естрогену при годуванні грудьми виникає брак мастила навіть при сексуальному збудженні. Завдання чоловіка – поставитися до такої проблеми з розумінням. Продовжіть час попередніх ласк – ситуація може покращитися.
Якщо ж ніякі дії не приносять результат, то мастило для сексу на натуральній основі допоможе вам знову відчувати задоволення від близькості.

Переваг у неї багато:

[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

0