Чому мастило для сексу без гліцерину краще?

Весь сенс мастила в тому, що він робить секс більш комфортним, більш приємним і допомагав отримувати задоволення від сексу. Це не стосується тих мастил, які доставляють вам небажаний ефект після сексу, будь то висип, подразнення, свербіж або дріжджова інфекція.

У європейських країнах багато виробників мастил піклуючись про здоров’я своїх покупців, відмовилися від використання гліцерину в складі мастил. Безпечний в косметичних цілях, він може привести до неприємних наслідків в інтимній зоні.

Незважаючи на те, що відомо наскільки екосистема піхви є більш чутливою і абсорбуючій, ніж звичайна шкіра, існує мало досліджень на безпеку інгредієнтів в засобах особистої гігієни. Досліджень про те, як хімічні речовини в мастилі можуть вплинути на здоров’я жінок, стало все більше з’являтися (за кордоном звичайно).

Нові програми привели до відкриттів, що деякі хімічні речовини, в тому числі гліцерин, який є базою для більшості мастил на водній основі, може дратувати чи пошкоджувати слизову піхви, потенційно збільшуючи ризик передачі ІПСШ, таких як герпес і ВІЛ. Мастила, які містять гліцерин, також були пов’язані з дріжджовими інфекціями і зі зміною флори піхви. Ось чому мастило краще вибирати без гліцерину. До того ж, мастило без гліцерину не залишає слідів і не липкий.

Більше 75% жінок, принаймні один раз в житті набувають дріжджову інфекцію

Якщо ви схильні до її появи, то вам краще купити мастило для сексу без гліцерину.
[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

0