Оплата, доставка і повернення

Замовлення обробляються з 9: 00 до 18: 00. Якщо замовлення було зроблено у вихідні або неробочий час – з вами зв'яжуться вранці найближчого робочого дня. У суботу замовлення обробляються до 14:00.

Оплата, доставка і повернення

Оплата на карту

Здійснюється на карту, реквізити якої будуть вказані в смс повідомленні після оформлення замовлення.

Оплата, доставка і повернення

Безготівкова оплата

Призначена для оптових покупців. Проводиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Відправка товару здійснюється тільки після надходження коштів на наш рахунок.

Оплата, доставка і повернення

Оплата при отриманні

Оплата при отриманні можлива, як при доставці на відділення Нової Пошти, так і при адресній доставці. При такому способі оплати покупець додатково оплачує комісію Нової Пошти в розмірі 20 грн. +2% від суми заказу

Доставка

Доставка здійснюється Новою Поштою протягом 1-3 робочих днів.
Підтверджені нашим менеджером замовлення, зроблені до 16:00, ми відправляємо в той же день. Всі інші замовлення – на наступний. Будьте уважні! Посилки зберігаються у відділенні Нової пошти 5 днів, після чого відправляються назад..

Оплата, доставка і повернення

Доставка кур’єром

Доставка курьером будет выполнена согласно тарифам «Новой почты».

Оплата, доставка і повернення

Нова Пошта

От 41 грн. Доставка в отделение Новой почты в вашем городе..

Оплата, доставка і повернення

Самовивіз

Мы находимся по адресу Кременчуг, ул. Героев Бреста, 83а

Порядок повернення товару

Весь товар, запропонований на нашому сайті пройшов сертифікацію для продажу на території України. Весь товар абсолютно безпечний, якщо його застосовувати за призначенням.

Відповідно до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів» косметичні вироби та предмети особистої гігієни відносяться до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну ( поверненню).

Як клієнтоорієнтований бренд, ми надаємо можливість протягом 14 днів з дня покупки товару повернути його. Продавець повертає сплачені кошти, в разі повної відмови від замовлення, і, за бажанням, робить заміну товару на інший за вибором Покупця з оплатою замовлення до або після його виконання.

Конфіденційність

Посилки відправляються в непрозорій упаковці як косметика. Без будь-яких написів, що вказують на вміст. Відправником вказується приватна особа. Вся інформація про наших клієнтів знаходиться в гарантованій безпеці і недоступна для сторонніх

0