Гарантія та якість натуральної cмазки для сексу

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на лубрикант

Гігієнічний сертифікат (висновок санітарно-епідеміологічної експертизи, санітарно-епідеміологічний висновок) на продукцію компанії Eska – обов’язковий документ, що підтверджує її відповідність санітарним нормам України. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України, видане на продукцію Eska (клікніть на зображення для збільшення)

Гарантія та якість натуральної cмазки для сексу

Думка експерта України в області сексології

Останнім часом до мене на прийом все частіше звертаються пари або жінки з проблемою зниженої кількості вагінальної змазки під час сексу. Причин цього явища дуже багато. Це і хронічні стреси, прийом гормональних препаратів та інших медикаментів, гормональний дисбаланс, шкідливі звички, хронічні запальні захворювання. Найбільш часто зниження вагінальної змащення зустрічається у жінок до пологів і після настання менопаузи. Також причинами можуть бути відсутність сексуальної грамотності та погані відносини між партнерами.

Відсутність достатнього зволоження може призводити до дискомфорту при заняттях сексом. При цьому хворобливі відчуття можуть виникати у обох партнерів. Але в першу чергу страждають жінки. Мастило оберігає слизову піхви при статевому акті від пошкодження. Також вона знижує ризик потрапляння інфекції і розвитку запалення. Якщо жінка розуміє, що статевий акт загрожує хворобливими відчуттями, а в подальшому розвитком запалення, то вона починає боятися сексуальних відносин. Що ще сильніше пригнічує природний процес виділення мастила. Відсутність сексуальних відносин в парі негативно позначається на відносинах між партнерами. В результаті виникає, так званий, порочне коло. Чим більше жінку лякають хворобливі відчуття, тим менше виділяється мастила, і, відповідно, статевий акт стає все більш дискомфортним. Розірвати це коло можна навчанням партнерів мистецтву сексуальної гри, а також використанням спеціальних лубрикантов.

На жаль, більшість лубрикантов, які можна купити в аптеках або відповідних магазинах містять в своєму складі гліцерин і інші шкідливі домішки, які негативно позначаються на балансі вагінальної мікрофлори і підсилюють запалення і розвиток кандидозу. Тому дуже важливо вибирати засіб, яке володіє ефективними змащувальні властивості і в той же час містить природні інгредієнти. У своїй практиці я рекомендую використовувати природний лубрикант Eska. Він ефективно вирішує проблему недостатнього зволоження і не викликає запалення і алергію.

 

 

0
Уведомить о наличии Мы сообщим вам, когда товар появится на складе. Пожалуйста, оставьте свой действующий адрес электронной почты ниже.